Реклама


Потребителски Вход





Забравена парола
Нямате достъп?
Регистрирайте се!!!
Наши приятели

Казанлък Инфо
Guide-Bulgaria.com
Огоста.com
Бургас
Стара Загора
Бургас Футбол
Гълъбово.net
Рамки за картини

  

За най-добър изглед на нашият сайт препоръчваме използването на:Foxkeh banners for Firefox 2



4 нови схеми за запазване на работни места
Автор Bibar   
25 юни 2009

Петър Димитров
Как работодателите от Хасковска област да се възползват от новите схеми за запазване на работни места, ще стане ясно на специално организирания от Министерството на труда и социалната политика и Областна администрация - Хасково информационен  ден на 30 юни. Срещата ще се проведе в зала "Марица" в сградата на Областна администрация от 10:00 часа. Заместник-министърът на труда и социалната политика Димитър Димитров ще разясни процедурите, по които бизнесът може да се възползва от възможностите на Оперативна програма «Развитие на човешките ресурси“.

В помощ на бизнеса ще бъдат отворени четири нови схеми на стойност 186 милиона лева. Мерките целят да подпомогнат създаването на квалифицирана работна ръка. По този начин ще бъдат съхранени повече от 100 хиляди работни места в условията на криза.

 

Читателите ни са оставили 3 коментара.
 1. 
dobri74, Registered
Местинте работодатели ги знаем!Накои от посетителите на сайта работят при такива/имам предвид частници де,не общински или други служби/,други все малко или много са били при такива,трети пък само са чували.На тях уж все им разясняват,все от министрества ги консултират,уж бизнесцентрове правят пък накрая кризата в града не свършва - заплатите се вдигат с мравешки стъпки,че напоследък чувам взели да позакъсняват,а и да ги поорязват докато в големите градове отдавна са много напред с финикийските знаци.И друго има - в кризата,която дойде и при нас,най-добре е да се запазят тези работни места и тук - БРАВО на тоя дето се е сетил,да дойде да каже и на местния бизнес нещо,та макар да е предиозборно.Мисля си обаче хубаво е и други фирми да се откриват,и то ПРОИЗВОДСТВЕНИ,а не само търговски,че то както е тръгнало в града ще останат само магазини и автокъщи.
 Публикувано на 25:06:2009 13:34:34
 2. 
Пилича, Registered
Дрън дрън простотий.
4 схеми,оперативни програми,процедури и хоп накрая 186 милиона лева парички от бюджета.Ала бала ,лапа лапа нова схема за кражба на команоидите.
Белите хора са го измислили в условия на криза ,рестриктивна вискална политика и труд.
Или по нашенски -пари-суровини-работа-стока-пазар-пак пари само че повечко и всичко от начало.
А стига сме вярвали на дивотий.
 Публикувано на 25:06:2009 16:59:44
 3. 
Macrin, Registered
В мен е концентрирана властта,не е във вашия депутат,искам да го знаете това.Властта е в моите ръце.Не е възможно!Как депутат е реши проблема?
 Публикувано на 25:06:2009 23:31:58
Моля регистрирайте се за да можете да коментирате.
J! Reactions 1.09.00 • General Site License
Copyright © 2006 S. A. DeCaro
 
< Предишна   Следваща >
Disigned by Hristo Genev © 2009 Информационният портал на град Харманли
Тази страница се генерира за: 0,123919 секунди